/

Firmamız 2007 yılında kurulmuş olup;2007 yılından önce sıhhi tesisat ve güneş enerjisi işleri ile ugraşmaktaydı.

Firmamız teknolojinin bize sundugu imkanlardan yaralanarak Tıkanan Tuvalet Banyo Lavabo v.b Pis su borularında makine ve kameralarla hizmet vermeye başlamıştır. Çeşitli kimyasallar ile boru hat tespiti ve kanal görüntüleme işleri yapılmaktadır. İnternet sitemizde yazılı işleri tek elden yapmaktayız.

İşyerimizdeki mevcut personellerimizin tamamı çıraklıktan bu yana bu işi yapmaktadır.Dolayısıyla işleriniz itinalı ve profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ve çalışma alanında işin kalitesini arttıran son teknoloji ürünlerimizi,ekip arkadaşlarımız ile MERSİN'in tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Suyun geçtigi her yerde biz varız. Bizim için müşteri memnuniyeti son derece önemlidir.Amacımız müşteri ile bir kez çalışmak degil,müşterilerimiz ile birden fazla alanda ve projede çalışmaktır.Çalışma arkadaşlarımız bu sürekliligi ve devamlılıgı saglamak için yeterli egitimden ve süreçten geçmiştir.Makine ve ekipmanlarımızın bakımını bizzat kendimiz yaparak iş esnasında müşteriye olumsuzluk yansıtmıyoruz.

© 2017 Design by Mersin Tesisat | MERSİNİN VE ÇUKUROVANIN 1 NUMARALI TESİSATÇISI